harmonogram Biblioteka Biblioteka Oferta Internat
Z ostatniej chwili


Zmiana planu lekcji od 25.09.2017!!!

POSZUKIWANY NAUCZYCIEL WOLONTARIUSZ ROKU! – wystartował konkurs MEN

ACADEMICA - JUŻ dostępna!!!
(bezpłatna cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych)

Zespół Szkół Technicznych
im.Stanisława Lema
w Skwierzynie ul. Poznańska 1
woj.lubuskie tel.(095)7 170 112
e- mail:zst@zst.skwierzyna.pl
NEWS ZST
foto

Foto absolwenci

Uczniowie ZST podczas rozdania świadectw ukończenia szkoły: klasa IV TA- technikum mechanicznego z nachyleniem proobronnym, klasa IV TC- technikum pojazdów samochodowych, klasy IV Tb i IV TD - technikum spedycyjnego z modułem policyjno-prawnym.

Dni otwarte

Dzień otwarty ZST

Szkoła zorganizowała piknik dla wszystkich gimnazjalistów III klas, którzy przyjęli zaproszenie do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej szkoły. Na gimnazjalistów czekały stoiska zawodowe, profilowe, stoiska firm, jednostki wojskowej, pokaz ratownictwa medycznego, pożarnictwa...

Konferencja

Edukacja, a rynek pracy

Prezentacja pokazała historię naszych kontaktów zagranicznych w zakresie wymian szkolnych, jak i praktyk zawodowych. Poza tym prezentacja pokazała działania, które nasza szkoła wraz z gminą będzie realizować w przyszłości przy wsparciu środków z Unii Europejskiej.

Rajd

Rajd Katyński

25.04 odbyła się VIII edycja Rajdu Katyńskiego. Uczniowie uczcili pamięć ofiar Katynia poprzez zapalenie zniczy przy dębach, które zostały zasadzone w Parku Jagiełły. Są one poświęcone Ludwikowi Tobiaszowi i Feliksowi Roszkiewiczowi.

komenda policji

Na Policji w Gorzowie

Uczniowie klas I i II oraz III Technikum Spedycyjnego o profilu policyjnym z wizytą w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. (24.04.2016)

Targi

Targi w Poznaniu

7 kwietnia 2017 r. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Skwierzynie uczestniczyli w Targach Motoryzacyjnych MOTOR SHOW w Poznaniu. Jak zawsze dużym zainteresowaniem cieszyły się najnowsze modele samochodów różnych marek, rozwiązania technologiczne

EWENT

EVENT

20.04.2017 uczniowie klas mundurowych I i II o profilu proobronnym wzięli udział w evencie pn. "Wojska Amerykańskie zajęły Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

Warsztaty

Warsztaty wokalne

W ramach zajęć ze Specjalistycznego Szkolenia Animatora Kultury i Rekreacji klasa IT f i III Tf uczestniczyła w warsztatach zorganizowanych przez panią Ksenię Kireńko i panią Monikę Śniowską.