harmonogram Biblioteka Biblioteka Oferta Internat
Z ostatniej chwili


Zmiana planu lekcji od 25.09.2017!!!

POSZUKIWANY NAUCZYCIEL WOLONTARIUSZ ROKU! – wystartował konkurs MEN

ACADEMICA - JUŻ dostępna!!!
(bezpłatna cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych)

Zespół Szkół Technicznych
im.Stanisława Lema
w Skwierzynie ul. Poznańska 1
woj.lubuskie tel.(095)7 170 112
e- mail:zst@zst.skwierzyna.pl
NEWS ZST
Święto Rzemiosła

Święto Rzemiosła

Jak co roku mieszkańcy gminy Skwierzyna mogli uczestniczyć w obchodach Święta Rzemiosła. W tym dniu odbyły się prezentacje i warsztaty rzemieślnicze

Obóz letni

Obóz letni

W czerwcu wszystkie klasy mundurowe pojechały na obóz letni do Niesulic. Uczniowie z profilu wosjkoweg, policyjnego i strażackiego uczestniczyli w zajęciach odwpwiednich do swojej specjalności. Wspomagali Ich żołnierze zawodowi, strażacy i policjanci.

50 lat

50 lat ...

Już minęło dla niektórych absolwentów technikum wikliniarskiego 50 lat. Grupa byłych uczniów tego kierunku spotkała się aby powspominać dawne czasy. Życzymy Im jeszcze kilka takich rocznic. Powodzenia.

Hotelarz

Klasy hotelarskie

W trakcie nauki zdobędziesz umiejętności: sprawnej obsługi klienta w hotelu, biurze podróży, wykorzystywania w pracy hotelarsko-turystycznej komputera,posługiwania się językiem obcym zawodowym,tworzenia zasad i programowania produktu turystycznego...

Praktyki II TF

Praktyki II TF

Jak co roku klasy II Technikum Hotelarskiego ponownie na praktykach zawodowych. Tym razem w "Domu nad rzeką" w Skwierzynie. Ucnziowie żadnej pracy się nie bali. Kelnerowali, przyjmowali gości, sprzątali w pokojach - to zadania dla przyszłego hotelarza.

Praktyka III TF

Praktyki III TF

Uczniowie klasy III już drugi rok na praktykach. To dla nich nie nowość. Teraz wchodzili w szczegóły tajnej wiedzy hotelarza. Już wiedzieli jak pościelić łóżko, jak zastawić stół, po której stronie widelec, nóż czy łyżka.To ich ostatnie praktyki w klasie IV jeszcze jeden egzamin i do pracy.

bicie rekordu

Bicie rekordu

Aby wziąć udział w biciu rekordu GUINESSA warto obejrzeć Film Instruktarzowy, który przygotowały pani Justyna Kownacka i pani Katarzyna Czekalska. Film Instruktażowy

Absolwenci

Pożegnanie
absolwentów

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń, wzruszeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia.