harmonogram Biblioteka Biblioteka Oferta Internat
Z ostatniej chwili


Zmiana planu lekcji od 25.09.2017!!!

POSZUKIWANY NAUCZYCIEL WOLONTARIUSZ ROKU! – wystartował konkurs MEN

ACADEMICA - JUŻ dostępna!!!
(bezpłatna cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych)

Zespół Szkół Technicznych
im.Stanisława Lema
w Skwierzynie ul. Poznańska 1
woj.lubuskie tel.(095)7 170 112
e- mail:zst@zst.skwierzyna.pl
NEWS ZST
staz

Staż w Portugalii

Oto grupa uczniów, która wyjeżdza na dwa tygodnie do Portugalii. Będziemy uczyć się i zwiedzać.

kurs

Zawody OSP

Druhny z OSP w Skwierzynie zajęły III Miejsce w zawodach powiatowych pożarniczych, które odbyły się 23.09.2017 na stadionie OSiR w Skwierzynie.

kurs

Kurs prawa jazdy

UWAGA KURSANCI PRAWA JAZDY KAT. B- W ramach projektu "Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Gminie Skwierzyna Spotkanie informacyjne dla uczniów

salon

Salon Maturzystów

11.09.2017 uczniowie klas maturalnych wzięli udział w POZNAŃSKIM SALONIE MATURZYSTÓW.Nasi uczniowie mogli nie tylko zasięgnąć porad w zakresie wyboru szkoły wyższej czy kierunku, ale również przejrzeć oferty uczelni.

staz

Na staż do Portugalii

W ramach realizacji tego projektu uczniowie ZST z technikum spedycyjnego oraz logistycznego odbędą 2 tygodniowe staże w portugalskich przedsiębiorstwach działających w obszarze logistyki i spedycji.

nowy

Nowy Rok Szkolny

4 września 2017 roku w murach Zespołu Szkół Technicznych tak jak w pozostałych szkołach zadzwonił pierwszy dzwonek. Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów edukacyjnych w nowym roku szkolnym

projekt

CSI Skwierzyna

Miło nam poinformować, że projekt "CSI Skwierzyna - zagadki kryminalne" otrzymał dofinansowanie w kwocie 3720 zł w ramach konkursu Lubuskie Inicjatywy Młodzieżowe - Budżet Inicjatyw Obywatelskich

remont

Remonty w ZST

Dzięki realizacji projektu „Modernizacja infrastruktury i wyposażenie placówek edukacyjnych Gminy Skwierzyna” we wrześniu będziemy uczyli się w wyremontowanych i w pełni wyposażonych w pomoce dydaktyczne klasach

Medalistka

Renata Śliwińska

ze Skwierzyna wywalczyła srebrny medal w pchnięciu kulą w klasie F40, czyli dla osób niskorosłych. W finale konkursu MŚ w lekkiej atletyce osób niepełnosprawnych w Londynie aż cztery razy pobiła rekord życiowy!

Praktyki

Praktyki i staże

Praktyki i staże w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Gminie Skwierzyna" Nasi uczniowie rozpoczęli praktyki w zakładach pracy w zawodach

Kandydatka

Kandydatka do stypendium

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17 Paulina Anus z kl. II TF (technik hotelarstwa) z najwyższą średnią 4,84. Kandydatka do stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Zakończenie roku

Koniec roku szkolnego

W dniu 23.06.17 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 Podczas apelu zostały wręczone świadectwa i wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce. Życzymy wszystkim aktywnych i bezpiecznych WAKACJI.

Eko Wtorek

Eko-Wtorek.
"Super rady na odpady"

20.06.br uczestniczyliśmy w ekologicznym festynie w Międzyrzeczu. Nasze kreacje zajęły II miejsce w pokazie mody.

Pokojowy Patrol

Pokojowy patrol

23. Przystanek Woodstock coraz bliżej – za nami kolejne szkolenie wolontariuszy Pokojowego Patrolu. W naszym Centrum Wolontariatu w Szadowie – Młyn spotkaliśmy się z grupą 37 osób chcących pomóc nam w organizacji Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

AM OKNA

AM OKNA

Wizyta uczniów II. klasy z kierunku technik- spedytor ze Szkoły ZST w Skwierzynie. Bardzo chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem z młodymi i ambitnymi ludźmi... Kto wie...?! Byś może naszymi przyszłymi pracownikami lub współpracownikami?!ce.

Młodzi On-life

Młodzi On-life

Trwają burzliwe warsztaty młodzieży w Skwierzynie. Młodzież wymyśla, co chce zrealizować w ramach Budżetu Inicjatyw Obywatelskich - Lubuskie Inicjatywy Młodzieżowe.

Rekord Guinessa

Rekord Guinessa

W tym roku podczas Dni Skwierzyny biliśmy nowy rekord-NAJWIĘCEJ OSÓB TAŃCZĄCYCH TANIEC LINIOWY COUNTRY JEDNOCZEŚNIE!!!